Aktuális állásajánlatok

Ügyvédjelölt állás

Hozzáadva: 2015-05-05

Pécsi kötődésű, színvonalas budapesti belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres az irodában dolgozó ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának segítésére.

Feladatok:                  szerződések, üzleti levelek, iratok készítése

                                   ügyvédek munkájának teljes körű adminisztratív támogatása

                                   okiratszerkesztésben való közreműködés

                                   jogszabálykutatás

                                   magyar és idegen nyelvű dokumentumok készítése

                                   peres-, peren kívüli jogi képviselet

                                   egyéb klasszikus ügyvédjelölti feladatok ellátása

                                   követeléskezelés

Elvárások:                 jogi egyetemi végzettség

                                  önálló munkavégzés

                                  megbízhatóság

                                  határozott fellépés

                                  jó megjelenés

                                  jó kommunikációs készség

                                  precizitás

                                  terhelhetőség

                                  felhasználói szintű számítógépes ismeretek

                                  flexibilitás

                                  angol és/vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent:            azonnali munkakezdés

                                  ügyvédi irodában végzett gyakornoki tevékenység

                                  START kártya

Amit kínálunk:           szakmai fejlődési lehetőség

                                  gyakorlati tapasztalatszerzés számos jogterületen

                                  hosszútávú munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XIII. ker.

Munkaidő: teljes munkaidő

Fizetés: megegyezés szerint

Munkáltató: Ügyvédi Iroda

Kapcsolattartó: Bózsik Erzsébet

Telefon: 789-7998

e-mail: erzsebet.bozsik@kiss-lanyi.hu

Jelentkezés módja: E-mailben fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével