Aktuális állásajánlatok

PTE 650 Jubileumi Projektiroda projektasszisztens

Hozzáadva: 2017-04-09

Kedves Hallgatók!

Az alábbi remek álláslehetőségre szeretnénk felhívni a figyelmeteket!

ÁLLÁSLEHETŐSÉG HALLGATÓKNAK

A PTE 650 Jubileumi Projektiroda projektasszisztenst keres 4 órás munkavégzésre nappali tagozatos hallgató személyében.

FELADATOK: • A Projektiroda napi operatív munkájának támogatása • Adminisztrációs feladatok ellátása, pályázókkal való kapcsolattartás • Projekthelyszíni munkavégzés, szervezés

ELVÁRÁSOK: • Folyamatban levő felsőfokú tanulmány (nappali tagozatos hallgatói jogviszony) • Elköteleződés a Pécsi Tudományegyetem iránt • Megoldásközpontú proaktív személyiség • Pozitív hozzáállás, kitartás • Lendületes, precíz munkavégzés • Felhasználói szintű MS Office ismerete, kiemelten Excel és World • Rugalmasság, tanulási hajlandóság • Kiváló szervező és kommunikációs készség • Gyors helyzetfelismerés, problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés

ELŐNYT JELENT: • Társalgási szintű angol nyelvtudás • Tapasztalat a hallgatói, egyetemi szervezetek működését illetően (EHÖK, HÖK, stb…) • Tapasztalat egyetemi projektben • Azonnali kezdés • Mobilitás, jogosítvány AMIT KÍNÁLUNK: • Kellemes munkahelyi légkör • Kreatív, változatos, színes feladatok • Fejlődési, előrelépési, tapasztalatszerzési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: PTE Rektori Hivatal (7622 Pécs, Vasvári Pál utca 4.)

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2017. április 18., 12.00

Amennyiben magadra ismertél, és szívesen lennél egy fiatal, dinamikus csapat tagja, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveled a következő elérhetőségre:
Hargitai-Kiss Krisztián: kiss.krisztian@pte.hu, +36-72-501-500/ 18536

Üdv,

HÖT